Categories: Basın

by Bkilic

Share

Categories: Basın

by Bkilic

Share

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Çekmeköy Belediyesi meclis üyesi Bora Kılıç, düzenlenecek programla Belediye Başkanı aday adaylığını açıklayacak.

Bora Kılıç, Sivil Toplum Kuruluşlarında ve Siyasi partilerde aldığı görevleri başarıyla yaparak parti ayrımı yapmadan her kesime hizmet edip insan sermayesi biriktirdi. Hizmet aşkıyla yaptığı çalışmalarını, siyasi birikim ve tecrübelerini halka daha özgürce ulaştırmak ve hizmete dönüştürmek için yola çıkan Bora Kılıç, 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Çekmeköy Belediyesi Başkan aday adaylığını açıklamak üzere Çekmeköy halkı ile bir araya gelecek

Bora Kılıç’ın Belediye Başkan aday adaylığı, Çekmeköy’ün geleceği ve halkının refahı için önemli bir fırsat sunmaktadır. Bora Kılıç, yerel yönetimlerdeki başarılı çalışmalarını devam ettirmeyi ve Çekmeköy’ü daha modern, yaşanabilir ve gelişmiş bir bölge haline getirmeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, güçlü bir ekiple çalışacak ve halkın desteğini arkasına alarak projelerini hayata geçirecektir.

Çekmeköy Belediye Başkan aday adayı Bora Kılıç, seçim sürecinde katılımcı bir yaklaşım benimseyerek halkın görüşlerini dikkate alacak ve onların ihtiyaçlarına odaklanacaktır. Kılıç, şeffaf bir yönetim anlayışı ve adaletli bir belediyecilik anlayışıyla halkın güvenini kazanmayı hedefliyor.