Categories: Basın

by Bkilic

Share

Categories: Basın

by Bkilic

Share

sadece resmiyette temsil etme var

İYİ Parti’li meclis üyeleri Millet İttifakı işbirliği neticesinde katıldıkları CHP sıralarından istifa ederek kendi partilerini temsil etmeye başladı. Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi de olan İYİ Parti Çekmeköy Meclis

Üyesi Bora Kılıç; “Ayrımız gayrımız yok, sadece resmiyette temsil etme var. Millet İttifakı gereği ortak grup kararları ve işbirliği artarak devam edecek” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Çekmeköy özelinde devam eden hizmet ve yatırımlarını yerinde gezip, görüp incelediğini ve raporlayarak kayıt altına aldığını ifade eden Bora Kılıç, şunları söyledi; “Bu kayıtları İstanbul Büyükşehir Belediyemize aynen sunacağım.

Geçmiş yönetim döneminden kaynaklı sorunlar yüzünden ağır aksak yürümeye çalışan ve adeta durma noktasına gelen, kimi yerde de tamamen duran Seyir Terası başta olmak üzere, Çamlık ve Hamidiye’deki kültür merkezleri ve İtfaiye Binası gibi hizmet ve yatırımların hepsini gezdim, gördüm inceleyip rapor halinde kayıt altına aldım.

İBB’nin Çekmeköy’de atıl hale gelmek üzere olan bu hizmet ve yatırımların biran evvel tamamlanıp halkın hizmetine sunulması gerekiyor. Bizim, boşa harcayacak zamanımız yok. Milletin parasıyla Çekmeköy’ün kaynakları geçmişte neden bu derece hoyratça savrulup yok edilmiş ona da ayrıca bakılacak elbette